Dyrektor Oddziału Południe, Dyrektor Rejonu Leszno

Enea Serwis
Gronówko Koło Leszna, wielkopolskie
umowa o pracę
praca stacjonarna

Twoje zadania

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac w Oddziale oraz Rejonie.
  • Koordynowanie i realizacja zleconych zadań eksploatacyjnych, inwestycyjno-remontowych, awaryjnych w zakresie sieci elektroenergetycznych oraz zadań przyłączeniowych
  • Realizacja postanowień i uchwał Zarządu zgodnie z interesami Spółki i przepisami prawa.
  • Współpraca przy sporządzaniu planów strategicznych działalności Spółki na potrzeby Zarządu.
  • Kreowanie nowych działalności Oddziału oraz Rejonu w ramach ustalonej przez Departament polityki w tym zakresie.
  • Ustawiczna dbałość o pozyskanie zleceń na rzecz Rejonu.
  • Nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych związanych z usługami przyłączeniowymi.
  • Nadzór nad realizacją zadań eksploatacyjnych, inwestycyjno-remontowych oraz awaryjnych w zakresie sieci elektroenergetycznych.
  • Nadzorowanie polityki jakości w Oddziale oraz Rejonie.
  • Reprezentowanie dyrekcji Spółki w czynnościach prawnych i gospodarczych - na podstawie nadanych uprawnień.
  • Współpraca przy wypracowywaniu skutecznych metod motywacyjnych pozwalających osiągnąć najlepsze efekty działalności przy maksymalnej satysfakcji załogi.
  • Uczestnictwo w tworzeniu polityki technicznej, gospodarczej i organizacyjnej oraz nadzorowanie jej realizacji.
  • Kreowanie optymalnych systemów wymiany informacji w celu osiągnięcia minimalizacji kosztów przy maksymalizacji efektów.
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad działalności przyjętych w Grupie ENEA
  • Promowanie zachowań pozwalających Spółce wypracować dobrą i trwałą markę na rynku usług.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa informacji prawnie chronionych w tym tajemnicy przedsiębiorcy w Oddziale oraz Rejonie.

Nasze wymagania

  • Wiedza specjalistyczna z zakresu energetyki, mile widziana z zakresu zarządzania.
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek elektroenergetyka,
  • Doświadczenie na stanowisku menadżerskim minimum 5 lata,
  • Doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu strategii obszarowej.
  • Umiejętności interpersonalne: zdolność analitycznego myślenia, kierowania zespołami pracowników, kreatywność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. ”B”.
  • Świadectwo kwalifikacyjne D uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku: Dozoru.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

Benefity

stabilne zatrudnienie

bezpieczne
środowisko pracy

rozwój i szkolenia

opiekę
medyczną

program PPE

ubezpieczenie

ulgę na energię
elektryczną

dofinansowanie
do wypoczynku

zajęcia sportowe

Dołącz do nas!

Na Twoje CV czekamy
do 2024-07-21
Planowany termin
zatrudnienia od 2024-08-01

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami:

Jeżeli zamieszczając swoją aplikację:

1.     zamieszcza Pan/Pani w CV i/lub liście motywacyjnym inne dane niż obejmujące: imię(imiona), nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebiegi dotychczasowego zatrudnienia.

2.     w dokumentach rekrutacyjnych zamieszcza Pan/Pani z własnej inicjatywy dane , o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO np. stan zdrowia, przekonania religijne, przynależność do związków zawodowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższych zakresach lub jej wycofanie, nie może być podstawą niekorzystnego traktowania Pana/Pani, a także nie może powodować wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji.

Informacja Administratora danych:

1.     Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ENEA Serwis sp. z o.o. z siedzibą Gronówko 30, kod pocztowy 64-111 (dalej: Administrator).

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ese.iod@enea.pl.

Pana/Pani dane osobowe zawarte w CV i/lub liście motywacyjnym(dalej dokumenty